MÜHENDİSLİK & MEKANİK

Hayalleri İnşa Etmenize ve Beklediğinizden Daha Fazlasını Başarmanıza Yardımcı Oluyoruz
0%
MEMNUN
MÜŞTERİLER
0
DÜNYA ÇAPINDA
ÇALIŞANLAR
0
TAMAMLANAN
PROJELER

Hakkımızda

Barınma ihtiyacını karşılamak amacından gün geçtikçe küresel iklim sorunları doğrultusnda evrilen teknolojide bir zamanlar mühendislerin yeri boru ve kablolardan ibaretti. Günümüz koşullarında akustikten, bina fiziğine , gün ışığından sürdürülebilirliğe kadar her şeyi kapsamaktadır.
 
Yaklaşımımız alışılagelmiş mühendislik uygulamalarından farklı olarak, küresel iklim koşullarından,bina fiziği, akustiğe kadar olan konuları dikkate alarak tasarımlarına yön vermektedir.
 
Ekibimiz yüksek standartlara sahip , mühendislik normlarına uygun ve estetik değerleri yüksek özgün yapıları , tüm projelerde 3D ve BIM tabanlı olarak çalışmaktadır.
 
Yerel ve uluslararası yönetmelik ve uygulamaları göz önünde bulundurarak gerçekçi ve üretilebilir bir yapı bütünü elde etmeye odaklı dinamik kadrosuyla yurt içi ve yurt dışı projelerde deneyim sahibidir.
 
Mühendislerimiz, tasarımla ilgili güncel Türk Yönetmelik ve Şartnameleri, Avrupa, Amerikan ve Rus Normlarına hakim ve bunları aktif bir şekilde kullanabilmektedir.
bizi arayın.
Eşsiz 3D mekanik tasarımlar, etkileyici ve olağanüstü destek. Arkatun ile çalışmayı her zaman bir zevk haline dönüştürmeye çalışan profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
oğuzhan tekin
Oğuzhan Tekin Arkatun Mühendislik Kurucu

Bize güvenen çözüm ortaklarımız

  • arkatun partner
  • arkatun partner
  • arkatun partner
  • arkatun partner
  • arkatun partner
  • arkatun partner